Firmast

Silja Sport on spordirõivaste ja -tarvete pood Võrus

Silja Sport alustas oma tegevust 1997. aasta sügisel spordirõivaste ja -tarvete poe avamisega Võrus. Aastaringselt pakume Björn Daehlie suusa-ja jooksuriietust, Kari Traa ja Johaug trendikat pesu, spordi- ja vabajariideid, Swenor rullsuuski, Rode suusamäärdeid, Ski Go määrdeid. Bagheera lasteriideid ja pesu.

Praeguseks on firma esindus Võrus Kagukeskuses, Kooli 6.
Firma tegutseb edukalt paljude spordirõivaste ja -tarvete jae- ning hulgimüügiga. Silja Sport on Björn Daehlie, Kari Traa, Johaug, Swenor, Rode ja Bagheera kaubamärgi ainuesindaja Eestis.

Silja Sport Võru kauplus pakub talvel mäesuuskade ja lumelaua hooldust, suvel jalgrataste, rullsuuskade ja rulluiskude hooldust.

Björn Daehlie (BJ Sports)

Björn Daehlie (BJ Sports)

1996. aastal tutvustas Hr Björn Daehlie oma esimest kollektsiooni “Bjørn Dæhlie technical wear”, millest sai alguse temanimeline spordirõivaste bränd. 2001. aastal lõi Hr Björn Daehlie käed Sveitsi sporditarvete fimaga ODLO- nende pikk traditsioon ning Björn Daehlie kogemused andsid mõlemale energiat arendada tooteid. 2007. aastast kuulub kogu BJ Sport ainuisikuliselt Hr Björn Daehlile ning ta osaleb igapäevaselt toodete arendamisel ja müügitöös.

Kari Traa

Kari Traa

Kari Traa ei ole ainult kolmekordne medaliomanik olümpiamängudelt vaid ka omanimelise eduka spordirõivaste firma rajaja. Kari lapsepõlve tikkimised said tema sõpruskonnas ning hiljem ka suusamaailmas niivõrd populaarseks, et Kari otsustas luua omanimelise spordirõivaste brändi. Sellest on nüüdseks saanud tohutu eduga naistesõbralik firma.

Swenor

Swenor

Firma Swenor tuleneb SWEden ja NORway riikide nimede kombinatsioonist, mis asutati aastal 1989. Sellest ajast alates on nad pakkunud sportlastele võimalust suusatada ka suvel, luues omadused rullsuuskadele nagu oleksid lumel. Swenori rullsuuski kasutatakse 15 riigis maailmas ning see teeb sellest firmast Nr 1 maailmas. Posternäidisena kasutatakse Petter Northugi.

Rode

Rode

Itaallane Rodeghiero Rizzieri lõi alused Rode brändile. Nooruspõlves hüüdnime kandnud Rode, kes huvitus juba lapsena keemiast ning hiljem, ise olles meistersportlane, alustas suusamäärete valmistamisega juba 50 aastat tagasi. Sealt alates on Rode üks tunnustavamaid suusamäärdeid maailmas, mida kasutavad kõik määrdetiimid.

Bagheera

Bagheera

Rootsi spordirõivaste firma, mis tegeleb laste, juunioride ning täiskasvanute üleriiete ja jalatsite tootmisega. Firma on tuntust kogunud Skandinaavias. Hind on tarbijasõbralik ja kvaliteet vastab põhjamaa nõuetele.

Informatsiooni saad telefonilt 78 21916

Liitu uudiskirjaga